Skip to main content

Detachering marketing, sales, communicatie

Ben jij een enthousiaste professional met pit (m/v) met minimaal twee jaar ervaring in het vak marketing, sales of communicatie? En sta je open voor een tijdelijk project, als ZZP’er voor een interim/freelance klus of op basis van tijdelijke detachering?

Tijdelijke versterking marketing communicatie of sales

Regelmatig worden wij gevraagd om de juiste match te maken voor tijdelijke versterking van een team. Denk bijvoorbeeld aan een zwangerschapsverlof, drukte bij een campagne of het tijdelijk vervangen van een zieke medewerker.

Detachering marketingcommunicatie projecten

women-at-work biedt professionals de mogelijkheid om op projectbasis aan de slag te gaan op freelance basis (ZZP-schap) of detachering (tijdelijk dienstverband via women-at-work).

Wij werken graag met ervaren freelance marketing-, communicatie- en salesprofessionals met pit (m/v), die snel en flexibel inzetbaar zijn. Beschik je over (een aantal) jaren relevante werkervaring én ben je in het bezit van relevante diploma’s?

Verrassen en sparren

women-at-work bestaat ruim 10 jaar en in de afgelopen jaren hebben we een groot netwerk om ons heen opgebouwd in heel diverse branches. We vinden niets leuker dan jou te kunnen verrassen met tijdelijk project of functie. Of om met jou vanuit de inhoud te sparren over trends in het vak. Met als uiteindelijke doel om voor jou hét project te vinden waar jij jouw meerwaarde kan bewijzen.

Zodra je je hebt ingeschreven bekijken we zorgvuldig of jouw achtergrond, wensen en ambities aansluiten bij de projecten waarin wij met regelmaat bemiddelen (junior t/m senior ++). Hier komen we altijd bij je op terug. Vind je het prettig om ons eerst even te spreken, om samen te onderzoeken of we iets voor elkaar kunnen betekenen? We spreken je graag.

bel ons even op 030 – 76 00 538

 

Of vul onderstaand formulier in:

[gravityform id=1 title=false description=false]